Finanse
Finanse
Fotowoltaika
Fotowoltaika
Nieruchomości
Nieruchomości
Slide 1
Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Jesteśmy źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. Posiadamy własny kodeks dobrych praktyk, zwracamy uwagę na ESG.

Slide 2
Razem tworzymy postęp

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem tworzymy postęp.

Slide 3
Synergia kancelaryjna

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Napisz

biuro@effectiveadvisor.pl

Zadzwoń

(+48) 785 474 107

Godziny pracy

10:00 - 18:00

ABC - FOTOWOLTAIKA

Czy wiesz, że system net-meteringu jest tylko jednym z kilku możliwych systemów do rozliczeń nadwyżki energii?
Czy wiesz jak zachowa się instalacja fotowoltaiczna gdy padnie sieć energetyczna?
Czy wiesz jakie negatywne konsekwencje dla Twojego domu może przynieść instalacja fotowoltaiczna zrobiona po kosztach?

Jeśli lubisz pogłębiać wiedzę i podejmujesz decyzję dotyczące Twojej przyszłości w oparciu o rzetelne informacje, poradnik jest dla Ciebie!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odbierz ABC – FOTOWOLTAIKA na swoim mailu!

Grzech 1 - czekania na potem

Większości polskich domów stawiane jest pytanie nie “czy zakupić fotowoltaikę”, ale kiedy jest dobry moment na dokonanie takiej decyzji. W konsekwencji decyzja o inwestycji we własną mikroinstalację fotowoltaiczną jest odkładana na “świętego nigdy”, rezygnując przy tym z korzyści ekonomicznych powiązanych z nią. Przedstawiona prezentacja w humorystyczny sposób i lekkim przymróżeniem oka, przedstawia skutki takiej decyzji dla budżetu gospodarstwa domowego. Zaprezentowany jest pogląd, że moduły fotowoltaiczne zgodnie z prognozami będą stale tracić na wartości o 10% aż do 2035 roku. Nie przyczyni się to do rażącego spadku ceny ze względu na to, że moduły są tylko jednym z elementów przydomowej instalacji fotowoltaicznej, a pozostałe jak np. robocizna mogą wzrosnąć lub utrzymać wartość*  

 

*powyższa informacja nie stanowi usługi doradztw finansowego, inwestycyjnego, ani żadnej innej o podobnym charakterze

 

Grzech 2 - zbytnia samodzielność

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej to wydatek rzędu kilkudziesięciu, kilkuset tysięcy złotych dla gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa. Klienci czasem, nieświadomi zagrożeń, szukają sposób na ograniczenie wydatków o kilkanaście procent. Powyższa prezentacja w humorystyczny sposób próbuje pokazać, że czasem niższa cena, nie oznacza większych kosztów. Robienie instalacji na własną rękę może skutkować upadkiem z wysokości, porażeniem prądem, niewłaściwym doborem mocy i zrobieniem nieprzemyślanego projektu, itp. Inwestycja w fotowoltaike to decyzja obejmująca swoim horyzontem okres kilkudziesięciu lat, warto zapoznać się z tematem dokładnie i wybrać rzetelnego kontrahenta znającego temat w sposób ekspercki!

Zainwestuj w fotowoltaikę!

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką w swoim gospodarstwie? A może chcesz założyć własną farmę fotowoltaiczną? Zacznij działać już dziś– uzupełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a dedykowany konsultant doradzi Ci jak poprawić efektywność Twojej  nieruchomości!!

Formularz zgłoszeniowy

    Porównywać