Finanse
Finanse
Fotowoltaika
Fotowoltaika
Nieruchomości
Nieruchomości
Slide 1
Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Jesteśmy źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. Posiadamy własny kodeks dobrych praktyk, zwracamy uwagę na ESG.

Slide 2
Razem tworzymy postęp

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem tworzymy postęp.

Slide 3
Synergia kancelaryjna

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Napisz

biuro@effectiveadvisor.pl

Zadzwoń

(+48) 785 474 107

Godziny pracy

10:00 - 18:00

Strona główna » Finanse » Kredyty » Kredyty hipoteczny

Kredyty hipoteczny

Newsletter

Zapisz się na naszą listę mailingową i otrzymaj wartościowy prezent!

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Kredyt hipoteczny w Kancelarii EA to nie tylko wybór odpowiedniego banku ale również pomoc w znalezieniu mieszkania, sprawdzenie umowy pod względem prawnym, a także doradzenie w kwestii ubezpieczenia. Nasi doradcy finansowi przygotują specjalną ofertę i podpowiedzą o nowych inwestycjach w Twoim mieście. Dodatkowo możesz pozyskać 10 % w programie MDM.

Kredyt hipoteczny na dom

Kredyt hipoteczny na dom może być dofinansowany do 50 000 zł z z racji domu energooszczędnego oraz możesz pozyskać 10 % z programu MDM. Jak również w tym roku nasz rząd ma wprowadzić dodatkowe kwoty na budowę domu które wszystkie razem mogą wynieść aż 164 000 zł. Krok po kroku do kredytu hipotecznego

Potencjalny inwestor, podejmując decyzję o nabyciu nieruchomości nie może sugerować się ceną za metr działki lub powierzchni mieszkalnej ( PUM ) czy użytkowej ( PU ). Powinien dokonać wielu analiz począwszy od lokalizacji. Lokalizacja – najważniejszy czynnik inwestora, ilość ziemi jest naturalnie ograniczona, co przekłada się na stały wzrost jej wartości wspierany przez rozwój gospodarczy i wzrost zamożności społeczeństwa. Infrastruktura – czyli najbliższe otoczenie, rozwinięta komunikacja, szkoły, opieka zdrowia. Ważnym punktem jest przejrzenie planu zagospodarowania przestrzennego dostępnego w urzędach gmin i miast, pozwoli nam na określenie czy za oknem nie będziemy mieli drogi szybkiego ruchu, utylizacji odpadów, wszystko to może nam obniżyć wartość z inwestycji.

Deweloper – od kiedy funkcjonuję, jakich inwestycji dokonał, większość deweloperów zakłada spółki celowe mogą się różnić nazwami ale warto w KRS https://ems.ms.gov.pl/ sprawdzić kto jest końcowym właścicielem. Spółka celowa jest bardzo popularną formą inwestycji zarówno dla banku, który finansuję transakcje oraz dla samego inwestora ( dewelopera ) który po zakończeniu sprzedaży szybko przeanalizuje stopę zwrotu. Grunt – pamiętajmy o sprawdzeniu, kto jest właścicielem http://ekw.ms.gov.pl , może okazać się że jest urząd miasta, oznacza to że będziemy płacić dodatkowo kwotę za użytkowanie wieczyste, wysokość ustalana jest w zależności od lokalizacji oraz wyceny gruntu, sprawdzić możemy to w urzędzie gminy lub miasta.

Wybór mieszkania i lokalizacji to prosta rzecz, jednakże wybór finansowania często staję się problemem. Zła decyzja to nie tylko odpowiedź negatywna, może się również okazać, że po podpisaniu umowy czekają nas dodatkowe koszty. Przy podejmowaniu decyzji warto zapoznać się z poniższymi pojęciami: Spread – różnica pomiędzy kursem kupna a sprzedaży oparty na rynku Forex popularnie używa się skrótu FX. Każdy bank stosuje swoje kursy są one nie korzystne dla klientów dlatego zachęcamy do porównania kursów w naszym kantorze WIBOR – wysokość oprocentowania pożyczek na polskim rynku międzybankowym. Przeważnie banki w kredytach hipotecznych korzystają z trzymiesięcznego wiboru ( 3M ) czym jest większy np. 6M tym bardziej niekorzystny. Marża banku – jest to składowa część oprocentowania kredytów udzielanych przez bank. Jeśli oprocentowanie kredytu hipotecznego wynosi 3%, a WIBOR 3M wynosi 2%, wówczas marża banku jest na poziomie 1%. Marża banku to wartość, jaką bank zarabia udzielając nam kredytu.

Raport Effective Advisor

Perspektywy na rynku nieruchomości 2021

Jak koronawirus wpłynął na ceny nieruchomości w Polsce? Czy zmienił preferencje inwestycyjne Polaków?  Czego możemy się spodziewać po rynku?  Jakie są obecnie trendy związane z nieruchomościami?  Co to jest ESG i w jaki sposób wywiera wpływ na nasze nieruchomości?

 

Odpowiedź na te i na inne pytania znajdą w naszym raporcie o rynku nieruchomości. Zastrzegamy, że nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej ani usługi doradztwa finansowego. 

 • pewność właściwego wyboru – na bieżąco monitorujemy rynek finansowy, dzięki czemu dobrze znamy jego często zmieniające się oferty i możemy dobrać ją idealnie pod potrzeby klienta, co sprawia, że klient ma rozwiązanie skrojone na miarę. Co więcej, potrafimy zasygnalizować rozwiązania poza finansowe, jeśli są opłacalniejsze dla klienta i przynoszą podobny skutek.
 • oszczędność czasu i wygodę – decydując się na złożenie wniosków do kilku banków jednocześnie, współpracujesz cały czas z jednym doradcą finansowym, który pilnuje Twoich spraw,
 • poczucie bezpieczeństwa – masz przy sobie doświadczonego doradcę, który poprowadzi Cię przez cały proces kredytowy i na bieżąco wyjaśni rodzące się pytania,
 • dostęp do szerokiej wiedzy opartej na naszym wieloletnim doświadczeniu a także praktycznych wskazówek dotyczących zaciągania kredytów,
 • ograniczenie formalności do minimum – wszystkie możliwe kwestie, w których możemy Cię odciążyć, jak np. współpraca z deweloperem czy notariuszem, weźmiemy na siebie

Nie, nasi eksperci kredytowi są niezależni i bardzo cenimy sobie tą cechę w pracy. Oznacza to, że nie faworyzujemy żadnego z banków. Klient ma od nas informacje o wszystkich ofertach kredytowych na rynku. Współpracujemy z blisko 100 instytucji finansowych, przez co możemy skroić rozwiązania do charakteru Twoich celów, uwzględniając takie parametry jak czas, wysokość raty, korzystne oprocentowanie. Dzięki naszej wiedzy nie obniża sobie scoringu przez puste zapytania w bankach, gdzie nie ma szans na uzyskanie kredytu.

Co do zasady usługa doradztwa finansowego jest bezpłatna, za wyjątkiem czynności wykonywanych poza lokalem przedsiębiorstwa. Klient winien ponieść koszt dojazdu doradcy, w kwocie 100 zł.  

 • jesteśmy całkowicie niezależni od podmiotów finansowych kapitałowo oraz osobowo
 • W swojej ofercie posiadamy produkty ponad 100 instytucji finansowych
 • Reprezentujemy interesy klienta, aby znaleźć dla niego najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe
 • Indywidualną analizę finansową przeprowadzają eksperci z wieloletnim doświadczeniem.
 • Dbamy o dyskrecje wymaganej przy pełnieniu zawodu
 • Skupiamy się na budowaniu długoterminowych relacji - nasi klienci pochodzą głównie z rekomendacji
 • Łączymy z sobą środowiska prawne oraz finansowe. Dzięki wykorzystaniu potencjału instrumentów finansowych oraz rozwiązań prawnych mających na celu poprawę systuacje gospodarczą naszych klientów, zarówno biznesowych, jak również indywidualnych. Synergia kancelaryjna jest rozwinięciem misji przedsiębiorstwa do kompleksowego zaspokojania potrzeb naszych klientów. Efektem jest multiplikacja rozwiązań potrzeb naszych klientów. 

  Effective Advisor

  Nasza działalnośc koncentruje się na długoterminowym, przekrojowym i przede wszystkim zorientowanym na Klienta doradztwie finansowym i prawnym: klientów indywidualnych lub klientów biznesowych. Dzięki naszej współpracy z ponad 100 wiodącymi na rynku partnerami produktowymi zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy rozwiązania finansowe i prawne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

  Popraw z nami swoje finanse!

  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, energię i świeżą krew. Szukamy partnerów i współpracowników, mających nawyk nieustannego
  • Możliwość odbycia spotkania w miejscu wskazanym przez klienta
  • Indywidualną analizę finansową przeprowadzają eksperci z wieloletnim doświadczeniem.
  • Proponowane rozwiązań skrojone do możliwości klientów
  • Dbamy o dyskrecje wymaganej przy pełnieniu zawodu
  • Skupiamy się na budowaniu długoterminowych relacji
  • Współpracujemy z wieloma podmiotami i jesteśmy gotowi do nawiązywania nowych projektów

  Formularz zgłoszeniowy

   Porównywać