Finanse
Finanse
Fotowoltaika
Fotowoltaika
Nieruchomości
Nieruchomości
Slide 1
Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Jesteśmy źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. Posiadamy własny kodeks dobrych praktyk, zwracamy uwagę na ESG.

Slide 2
Razem tworzymy postęp

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem tworzymy postęp.

Slide 3
Synergia kancelaryjna

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Napisz

biuro@effectiveadvisor.pl

Zadzwoń

(+48) 785 474 107

Godziny pracy

10:00 - 18:00

Energia natury

Ociepl swój budynek za pomocą energii pochodzenia naturalnego

Energia natury

Energia zasilająca pompę ciepła w 3/4 pochodzi z dolnego źródła ciepła (tj. powietrza, wody a. gruntu) i w pozostałej części z energii elektrycznej.

"Dom bez rachunków"

Uwolnij się od corocznych opłat za ogrzewanie

Dom bez rachunków

Koszt ogrzewania budynku za pomocą pompy ciepła ogranicza się do rachunku za energię elektryczną - jeśli energia elektryczna pochodzi z fotowoltaiki jest on bliski zeru!

Niskoemisyjny budynek

Ogranicz emisję gazów cieplarnianych

Niskoemisyjny budynek

Budynek, który wykorzystuje energię pochodzenia naturalnego nie produkuje szkodliwych substancji powodującą niską emisję i odpowiedzialną za globalne ocieplenie.

Pompa ciepła nie wymaga wybudowania dodatkowego pomieszczenia - w wyglądzie przypomina klasyczną lodówkę i tyle miejsca zajmuje. Jest urządzeniem cichym o eleganckim designie, klienci najczęściej decydują się ją postawić kuchni, garażu lub piwnicy. 

Pompa ciepła nie potrzebuje zakupu surowców do swojego funkcjonowania. Średnie COP dla pomp ciepła wynosi 3/4 to oznacza, że na każdy 1kW energii 3/4 pochodzi z dolnego źródła energii (woda/powietrze/gleba), a 1/4 z energii elektrycznej. 

Pompa ciepła jest bezobsługowa i nie wymaga żadnych nakładów czasu. 

Owszem, pompę ciepła można wykorzystywać również do podgrzewania wody. Wymaga to zainstalowania odpowiedniego zbiornika buforowego. Przyjmuje się, że jeden mieszkaniec domu zużywa średnio 50L wody dziennie, co przekłada się na 0,5kW dodatkowo do pompy ciepła. 

Owszem, zakup pompy ciepła jest wspierany w programie "czyste powietrze" oraz jej zakup można odliczyć w uldze termomodernizacyjnej w kwocie 53 tys. zł. 

Korzyści z zakupu pompy ciepła nie ograniczają się tylko do wygodnego funkcjonowania - pompa nie generuje immisji w formie hałasu, zapachu lub dźwięku, nie wymaga obsługi czy dodatkowej infrastruktury w postaci kotłowni, kominów itp. -, ale również obejmują wymierne oszczędności w postaci niskich rachunków. 

Połączenie pompy ciepła z fotowoltaika to idealne połączenie. W ten sposób rachunki za prąd są znacznie niższe i równocześnie można otrzymać wyższe dofinansowanie. 

Kalkulator pompy ciepła

Kup pompe ciepła!

Męczy Cię palenie w piecu? Chcesz uwolnić przestrzeń w domu? Chcesz przyczynić się do poprawy środowiska naturalnego? Pompa ciepła od Effective Advisor jest dla Ciebie!

Formularz zgłoszeniowy

    Porównywać