Finanse
Finanse
Fotowoltaika
Fotowoltaika
Nieruchomości
Nieruchomości
Slide 1
Prowadzimy odpowiedzialny biznes

Interesy z nami to zawsze lot pierwszej klasy. Jesteśmy źródłem inspiracji dla konkurencji pod względem profesjonalizmu. Posiadamy własny kodeks dobrych praktyk, zwracamy uwagę na ESG.

Slide 2
Razem tworzymy postęp

W Effective Advisor pracujemy do późna, aby rozwiązać naglące potrzeby przedsiębiorstw oraz konsumentów. Razem tworzymy postęp.

Slide 3
Synergia kancelaryjna

Jeden problem, kilka rozwiązań. Łącząc z sobą podejście prawne i finansowe uzyskujemy uniwersum możliwości

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Napisz

biuro@effectiveadvisor.pl

Zadzwoń

(+48) 785 474 107

Godziny pracy

10:00 - 18:00

zestaw fotowoltaiczny

Zestaw fotowoltaiczny

Dobrze dobrany i zamontowany zestaw fotowoltaiczny jest gwarancją cieszenia się z niezależności energetycznej własnego budynku przez długie lata. Decydując się na zakup instalacji fotowoltaicznej koniecznej zapoznaj się z naszymi możliwościami – ogranicza nas tylko istniejąca technologia! Technicznie jesteśmy wstanie zaprojektować, zamontować oraz uzyskać pozwolenia dla każdej instalacji powstałej zgodnie z lege artis. Dowiedz się na czym lubimy pracować i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Moduły fotowoltaiczne

Nieodłącznym elementem instalacji fotowoltaicznej są moduły fotowoltaiczne, których umocowany wzajemnie szereg zmontowany i okablowany, tworzy tzw. panel fotowoltaiczny. W swojej ofercie korzystamy z produktów pochodzących wyłącznie od autoryzowanych dystrybutorów wiodących modułów PV, montując panele fotowoltaiczne o parametrach zgodnie z życzeniem klienta. Podczas rozmowy z doradcą technicznym mogą państwo wybrać zestaw spełniające najbardziej wyszukane kryteria: kraj pochodzenia producenta, liczba lat na rynku, długość trwania gwarancji na produkt/moc, miejsce w rankingach fotowoltaicznych, zastosowana technologia modułu (Perc, Half-cut, itp.), czy kwestie estetyczne: jasna rama, czarna rama, albo full black moduł ze złączami pn, czy bez. Przygotowując się na spotkanie z doradca technicznym, aby spotkanie było możliwie najbardziej efektywne, zalecamy z zapoznaniem się z polecanymi przez nas producentami i ich ofertą produktową, zaznaczając, że technicznie jesteśmy wstanie zamontować każdy panel i ogranicza nas tylko wyszukanie dystrybutora z cenami korzystnymi dla naszych klientów.
Moduły fotowoltaiczne
inwerter

Inwertery

Sercem instalacji fotowoltaicznej jest falownik, nazywany potocznie inwerterem (spolszczenie ang. inverter), mający w instalacji fotowoltaicznej zamienić prąd stały, dostarczany przez moduły fotowoltaiczne, na prąd zmienny. Wybór odpowiedniego falownika jest podyktowany nie tylko jego podstawową funkcją, lecz również dodatkowymi możliwościami jakie są oferowane przez producentów: monitoring instalacji przez wi-fi, właściwości przeciwpożarowe, inteligentne zarządzanie modułami w celu maksymalizacji produkcji energii. Kontaktując się z naszym doradcą technicznym – klient ma możliwość zaprojektować instalacje nie tylko na bieżące zużycie energii, ale zaprojektować instalację tak, aby w przyszłości można było ją rozbudować o dodatkowe moduły, bez konieczności wymiany falownika (!). Takie innowacyjne podejście pozwala klientom zaoszczędzić, w zależności od skali inwestycji, tysiące złotych.

Zainwestuj w fotowoltaikę!

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką w swoim gospodarstwie? A może chcesz założyć własną farmę fotowoltaiczną? Zacznij działać już dziś– uzupełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a dedykowany konsultant doradzi Ci jak poprawić efektywność Twojej  nieruchomości!!

Formularz zgłoszeniowy

    Porównywać