nieruchomosci

Brak porównania pozycji

Nasze usługi

mortage
Sprzedaż

Sprzedaż nieruchomości

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może chcesz kupić? Effective Advisor to najlepsza swatka w biznesie! Znajdziemy dla Ciebie partnera. Z nami zyskujesz czas, bezpieczeństwo i pieniądze!

Czytaj więcej
Najem

Wynajem nieruchomości

Chcesz nająć czy wynająć nieruchomość?? Z nami możliwa jest każda opcja! Zatroszczymy się o Twoich lokatorów egzekwując należny czynsz i media.

Czytaj więcej
Finansowanie

Finansowanie

Planujesz zakup nieruchoomości ale nie wiesz który bank zaoferuje Ci najlepsze warunki? Nie trać czasu na chodzenie po doradcach. Znajdziemy kredyt najlepszy dla Ciebie!

Czytaj wię
Zarządzanie

Zarządzanie nieruchomościami

Magazyn, hotel, centrum handlowe, czy po prostu mieszkanie. Zajmujemy się nieruchomościami kompleksowo i znajdziemy rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Czytaj więcej
Obsługa prawna

Obsługa
prawna

Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji.Świadczymy również pomoc prawną w zakresie ustalenia stanu prawnego ks. wiec., odszkodowań, służebności i wiele innych.

Czytaj więcej
Konsulting
Konsulting

Inne usługi
konsultingowe

Świadczymy usługi już od etapu przedtransakcyjny, doradztwo w procesie due diligence, strukturyzacja transakcji, komercjalizacja obiektów oraz l leasingu nieruchomości, postępowaniu sądowym.

Czytaj więcej

Raport Effective Advisor

Perspektywy na rynku nieruchomości 2021

Jak koronawirus wpłynął na ceny nieruchomości w Polsce? Czy zmienił preferencje inwestycyjne Polaków?  Czego możemy się spodziewać po rynku?  Jakie są obecnie trendy związane z nieruchomościami?  Co to jest ESG i w jaki sposób wywiera wpływ na nasze nieruchomości?

 

Odpowiedź na te i na inne pytania znajdą w naszym raporcie o rynku nieruchomości. Zastrzegamy, że nie należy go traktować jako porady inwestycyjnej ani usługi doradztwa finansowego.